mobilya

İstikbal Comfort Nevresimler

İstikbal Mobilya, son yıllarda yaptığı mobilya yeniliklerinin yanı sıra yatak örtülerinde de adından söz ettiriyor. Son olarak çıkardığı modeller, yaptığı kampanyalar göz doldurur nitelikte. Türkiye’de en çok tercih edilen mobilya markalarından olan İstikbal, mobilyada estetiği buluşturan bir marka olarak öne çıkıyor.

İstikbal’in yaptığı en doğru işlerden birisi de bayi ağını yaygın tutmak. Müşteriler böylece İstikbal’e çok uzağa gitmeden ulaşırlarken, kaliteli mobilya keyfini de evlerinde yaşayabiliyorlar. İstikbal, yalnızca ahşap mobilyalarla değil; kaliteli ve güzel yatak, nevresim gibi mobilya dışı ürünlerde de öne çıkıyor. Son olarak yaptığı kampanyalardan birisi de İstikbal Comfort Nevresim kampanyası. Bu kampanya ile İstikbal Mobilya’dan aldığınız bir yatak karşılığında Comfort model nevresimlerden birini çok ucuza alma imkanına kavuşuyorsunuz. Diğer yandan yatak aldıktan sonra nevresim hediye neden verilmiyor diye soranlara, indirim de çekici geldiği cevabı verilebilir.

İstikbal’in yaptığı bir diğer kampanya ise Silver Serisi halıların indirime girmesi. 200 TL civarında satılan silver serisi halılarla istikbal adından daha çok söz ettireceğe beniyor. Boydak Holding’in diğer bir mobilya firması olan Bellona Mobilya ise bu konda kampanyalar bakımından İstikbal’den birkaç tık geride kalmış. Sonuç olarak İstikbal’den mobilya almak için çok geç kalmış sayılmazsınız. En yakın İstikbal bayisine giderek yatak alırsanız, Comfort nevresim takımını da ucuz fiyata alma şansı yakalayabilirsiniz.
http://www.mobilyakulubu.com/mobilya/istikbal/

Tags: , , , ,

Bu yazıyı yorumla