mobilya

Fenerbahçe 2014-2015 Formaları

fenerbahce 2014-2015

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin yeni sezonda giyeceği formayı böyle tanıtırken Türkiye’de ve dünya da yeni sezon formaları da görücüye çıktı. İşte 2014-15 sezon formaları.

Sarı lacivertliler tam 36 yıl sonra ilk kez sponsorsuz göğüs reklamı olmadan forma çıkardı.

Formaya yıllar sonra reklam almayacaklarını belirten Yıldırım, “Camia olarak tüm Fenerbahçeliler bu formanın sponsoru olacaklarını söylediler. Satışlardan sponsorluk kadar hatta daha fazla gelir bekliyoruz” diye konuştu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeni sezonda giyilecek formayı tanıttı. Aziz Yıldırım, yeni sezonda formalarının önüne reklam almayacaklarını söyledi.

Düzce’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de kulüp başkanı Aziz Yıldırım, basın mensuplarının yanına gelerek yeni sezon formasını tanıttı. Başkan Aziz Yıldırım’a basın sözcüsü Mahmut Uslu da eşlik etti.

Başkan Yıldırım, yaptığı açıklamada, “Sezon başlıyor. Bu sezonda tüm takımlara başarı diliyoruz. Bu sezon da kazasız belasız sağlıklı, sporcuların barış içinde adil bir yarışmanın sonunda bir takım şampiyon olacak. Herkese başarı diliyorum. Biz takımımıza güveniyoruz. Takviyelerle de gösteriyoruz. Fazla ihtiyacımız yok. Fenerbahçe her zaman şampiyonluğa oynamıştır, yine şampiyonluğa oynayacaktır. Son 15 senesine baksanız ya birinci ya ikinci olmuştur.” ifadelerini kullandı.

Sponsorluk konusunu da en iyi organize eden kulübün Fenerbahçe olduğunu dile getiren Aziz Yıldırım, “Havuz sistemini 150 milyonlardan 450’lere çıkardık. Forma reklamların da belirli noktalara taşıdık. Türk Telekom ile anlaşma bitti. Başka sponsorlarla da konuşmalar yaptık. Yönetim olarak biz bu sene formanın önünde göğüs reklamı almama kararı aldık. Ülker ile 1 yıl anlaşmamız olduğu için arkadaki reklam devam edecek. Fenerbahçe’nin bu şekilde düşünmesinin sebebi Fenerbahçe yönetimi kongre üyesi ve büyük taraftarı, bunlar formanın sponsoru. Bizler bu sponsorluğu yapacağız. Forma alarak formanın satışlarına destek olarak formanın sponsorluğunu biz yapacağız. 4. yıldızı, taraftarımıza böyle bir jest yaparak takacağız.” şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından Aziz Yıldırım, üzerindeki yağmurluğu açarak içindeki çubuklu Fenerbahçe formasıyla basın mensuplarına poz verdi.

AZİZ Yıldırım dün bir ilke imza attı ve futbol takımının yeni sezonda giyeceği yeni formasını kendisi bizzat giyerek tanıttı… Fenerbahçe Başkanı, Topuk Yaylası’nda medyanın karşısına çıkarken bu sezon göğüs reklamı almayacaklarını kaydetti. Yine her zamanki bilinen üslubuyla medyaya düzgün haber yazmaları yönünde uyarılarda bulunan Yıldırım, şunları söyledi…
– Yeni bir sezon başlıyor. Bu sezonda tüm takımlara başarılar diliyoruz. Biz takımımıza güveniyoruz. Fenerbahçe her zaman şampiyonluğa oynamıştır. Son 14 seneye bakarsanız hep ya 1. ya da 2. olmuştur. Arada 1 kez 4. 1 kez 6. olduk. Gerisi hep zirve yarışıdır.
– Fenerbahçe sponsorsuz kalmaz. Biz her zaman yaptığımız sponsorluk faaliyetlerinde hep öncü olduk. Oturduk düşündük. Göğüs reklamı almayacağımıza karar verdik. Biz bu takımın en büyük taraftarıyız.

SPONSORLUĞUNU bu sene kulübümüz ve taraftarımız yapacak. Formalarımız yarın (bugün) saat 12.00’de tüm Türkiye’deki Fenerium mağazalarımızda satışa çıkacak. Hepsinden alarak kulübe yardımcı olabiliriz. Sponsorluk faaliyetimizi kendimiz sürdüreceğiz. Biz de buna katkı olması için “Efsane Çubuklu” formamızı Mahmut Uslu ile birlikte giyip sizlerin karşısına geldik.
– Ülker ile 1 yıl anlaşmamız var. Onların adını sırtımızda taşıyacağız. Camiamız bu forma satışından bize sponsor olacak. Geçmiş sponsorlardan aldığımız rakamları böylece yakalayacağız ya da üzerine çıkacağız. Biz bunu hesapladık. Taraftarımıza böyle bir jest yapıyoruz. 4. yıldız yolunda reklamsız formayla yola çıkıyoruz.

FENERBAHÇE’nin yeni sezonda giyeceği formalar bugün satışa çıkarılacak. Yeni formalar 19 Temmuz (19.07) Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde saat 12.00’den itibaren Fenerium mağazalarında taraftarların beğenisine sunulacak.

F.BAHÇE Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu’nun olağan toplantısı bugün yapılacak. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilecek toplantı saat 10.30’da başlayacak. Toplantı gündeminde, nisan ayında vefat eden Yüksel Günay’ın yerine Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı için seçim maddesi de bulunuyor.

Fenerbahçe’nin yeni sezon forması bizzat Aziz Yıldırım tarafından tanıtılırken tam 36 yıl sonra ilk kez sarı lacivertli kulüp bir sezonu sponsorsuz olarak geçirecek.

  1. Bir Yorum Var “Fenerbahçe 2014-2015 Formaları”

  2. Çubuklu Sevdalısı - Temmuz 24, 2014 | Yanıt Ver

    Çok güzel bir forma olmuş Allah Celle Celalü Aziz Başkan’dan razı olsun. Hemen 2 tane aldım. Klasik çubuklu ve beyaz olanın siparişini verdim ve sıkı durun! Arkasına adımızı bile yazdırabiliyoruz. Fenerium’un sitesine girdim 10 numara ile kendi adımı yazdırdım artık ben de bir Fenerbahçe forması sahibiyim.

Bu yazıyı yorumla